اخبار
تجلیل از پرسنل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

1400/3/5 چهارشنبه

استفاده از هنر و خلاقیت، کار روابط عمومی را سخت و حساس کرده است

1400/3/4 سه‌شنبه

دکتر پیمان نامدار، رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در آیین پاسداشت مقام تلاشگران عرصه هنر هشتم در دانشگاه، تصریح کرد که استفاده از هنر و خلاقیت، و لزوم داشتن سعه صدر، باعث شده است تا کار روابط عمومی، سخت و حساس باشد.

مسؤول حوزه سلامت استان قزوین، با قدردانی از تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی دانشگاه، ایثارگری های شبانه روزی آنان در انعکاس زحمات مجموعه دانشگاه، بویژه مدافعان سلامت را ستود و گفت: روابط عمومی، از نفش های بسیار مهم در دانشگاه برخوردار است و اگر مدیر واحدی، به این نقش بها ندهد، خود و مجموعه اش متضرر خواهند شد.

این مقام مسؤول با بیان اینکه روابط عمومی، با داشتن شناخت خوب از موقعیت های سازمان و جامعه، تجزیه و تحلیل اطلاعات، بهترین مشاور برای مدیریت سازمان است؛ گفت: این واحد، مسیری دو طرفه است که تبادل اطلاعات از طریق آن توسط مسؤولان سازمان و مردم، موفقیت ها را شکل می دهد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین، انعکاس دیدگاه های مخاطبان درون و برون سازمان را توسط روابط عمومی، کار مهمی دانست و گفت: داشتن ارتباط با رسانه ها و افراد با نفوذ، حوزه کاری مهمی برای روابط عمومی است.

دکتر نامدار، اجتماعی شدن هدف های اجتماعی سلامت را مأموریتی ویژه برای روابط عمومی ذکر کرد و با قدردانی از تلاش روابط عمومی در ارتقای میزان مشارکت خیّرین سلامت در سال 99 نسبت به سال قبل از آن؛ گفت: روابط عمومی، حرکت به سوی ایفای نفش، برای دست یافتن به چهار هدف، شامل: آینده نگری برای کادر و ارتقای کیفیت آنان؛ داشتن عملکرد شفاف در بحران ها؛ اعتباربخشی به سازمان، از طریق اطلاع رسانی موفقیت های کوچک در کنار بیان موفقیت های ویژه و فرهنگ سازی در کادر سلامت و مردم، طبق سیاست های سلامت را سرلوحه کار قرار دهد.

وی ضمن آن که تأکید کرد که در این روزها، نباید هیچ گونه ابهامی درباره ویروس کرونا در ذهن مردم باشد و روابط عمومی می تواند این مأموریت را انجام دهد، گفت: مستندسازی فعالیت ها، بویژه در دوران بحران ها، مانند شیوع ویروس کرونا، از حوزه های کاری است که روابط عمومی باید به آن ورود کند تا در موارد مشابه در آینده، از تجربه آن ها استفاده شود.

این برنامه، عصر سوم خرداد 1400، در فضای بازِ مجموعه سعدالسلطنه قزوین برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر