اخبار اسلایدی
دریافت آخرین درجه دوران خدمت از دست کودکان مبتلا به سرطان

شهسواری
دریافت آخرین درجه دوران خدمت از دست کودکان مبتلا به سرطان
به مناسبت سوم خرداد، سال روز آزادسازی خرمشهر، تعدادی از دلاورمردان ارتش در لشکر 16 زرهی قزوین، در بخش شیمی درمانی مرکز آموزشی - درمانی قدس قزوین، حضور یافتند و آخرین درجه دوران خدمت را از دست کودکان بستری در بخش مذکور دریافت کردند.
این کار برای بالا بردن روحیه کودکان، انجام شد و سرهنگ رفیعی که به منظور هم دردی با کودکان مبتلا به سرطان، موهای سر خود را تراشیده بود، در این مراسم مفتخر به دریافت درجه سرهنگ تمامی از دست فرشتگان زمینی شد.
وی در این رابطه اظهار کرد: روال بر این است که یک نظامی، چهار سال منتظر می ماند که درجه اش را در بین همکاران خودش و در مراسم ویژه ای دریافت کند؛ اما بنده حقیر ترجیح دادم این لحظه را در کنار کودکان باشم.
سرهنگ رفیعی با بیان اینکه ما ارتشی ها در کنار سپاه، بسیج و نیروی انتظامی و مردمی، از جان، مال و ناموس مردم دفاع می کنیم؛ گفت: امروز نیز حامی اقشار آسیب پذیر جامعه از جمله بیماران هستیم.
این افسر لشکر 16 زرهی قزوین، نصب درجه خود توسط بیماران را افتخاری بزرگ برای خود دانست و عنوان کرد: خانواده بیماران باید بدانند ما ارتشی ها همواره دعاگوی سلامت کامل کودکان بیمار هستیم.
دکتر دیدبان، رییس مرکز آموزشی - درمانی قدس نیز در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم و تبریک این روز خجسته، از این اقدام فوق العاده زیبای عوامل لشگر 16 زرهی قزوین قدردانی کرد.
شایان ذکر است، در پایان، نیروهای ارتشی با اهدای گل و کارت هدیه از کودکان بستری در بخش شیمی درمانی عیادت کردند.
 
 
امتیاز دهی