اخبار اسلایدی
«عموهای فیتیله ای» در مرکز آموزشی - درمانی قدس قزوین

خبر، رمضان شهسواری
«عموهای فیتیله ای» در مرکز آموزشی - درمانی قدس قزوین
یک آسمان امید در آیینه چشمان کودکان
چشمان کودکان آیینه آسمان است، آنگاه که پشت پنجره‌های امید، فرداهای روشن در لابه‌لای ابرها موج می‌زند. به یاد داشته باشیم که برای این خانواده‌ها و این کودکان، پشت پنجره‌ها یک آسمان امید از آیینه چشمان‌شان دیده می شود.
هماهنگی و همکاری روابط عمومی مرکز آموزشی - درمانی قدس قزوین و گروه خیریه خنده بنفش، منجر به حضور محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی، معروف به «عموهای فیتیله ای» و میثم درویشان پور، هنرمند طنز پرداز شرکت کننده در برنامه خندانه شو از استان قزوین و اجراهای شاد آنان در این مرکز شد.
عصر روز 22 تیر 1396 کودکان بستری در بخش های درمانی مرکز آموزشی - درمانی قدس و همچنین فرزندان کارکنان این مرکز، ساعات خوشی را سپری کردند؛ زیرا حضور غیرمنتظره عموهای فیتیله ای، آنان را چنان به وجد آورد که کودکان بیمار برای دقایقی، درد و رنج بیماری را فراموش کردند و این برنامه باعث شد که خاطرات گذشته در اذهان کودکان و کارکنان مرکز زنده شود.
محمدحسن ارداقیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز در این برنامه در سخنان کوتاهی از حضور عموهای فیتیله ای و گروه خیریه خنده بنفش، قدردانی کرد.
 این جشن در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد و در پایان، محمد مسلمی، علی فروتن، حمید گلی، میثم درویشان پور و گروه خیریه خنده بنفش، سلامتی و شفای عاجل را برای این فرشته های زمینی، از درگاه ایزد منان خواستار شدند.
 
 
امتیاز دهی