در سالن ورزشی حضرت رقیه (ع)

    marquee date : Tue Nov 09, 2021

    دکتر نامدار در آیین کلنگ زنی ساختمان پایگاه اورژانس جاده ای صفا :

    marquee date : Thu Oct 21, 2021

    در مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی قزوین

    marquee date : Mon Sep 13, 2021

       


    کارشناس حوزه سلامت شهرستان البرز: به علائم شایع و پنهان بیماری دیابت، آگاه باشیم 
    event date : Wed Nov 24, 2021 13:31:46
    کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان: چاقی، مهم‌ترین عامل قابل اصلاح در بیماری دیابت است 
    event date : Tue Nov 23, 2021 8:49:31
    event date : Mon Nov 22, 2021 12:23:21
    event date : Sat Nov 20, 2021 10:59:11
    کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان البرز: با كنترل و پایش منظم قند خون، از عوارض ناشی از دیابت جلوگیری كنید 
    event date : Sat Nov 20, 2021 10:37:29
    event date : Mon Nov 15, 2021 13:5:4
    event date : Sun Nov 14, 2021 12:58:15
    Page1of512345.Next.GO


    news code : 6440  |  event date : Sat Nov 13, 2021 8:21:38
    news code : 6356  |  event date : Tue Nov 09, 2021 11:20:13
    Page1of41234.Next.GO




    گروه دورانV6.0.9.0